Jsme SMARTEN DEFT

Pomáháme vám předcházet ztrátám ze selhání softwaru

Team

Perfekcionista

Testování webu

Projektový manažer

Sportovec

Motorkář

Test analytik

Martin

Test Specialist

Martin je otec této naší zatím malé firmy. Jak léta sbíral zkušenosti v oblasti testování softwaru, vyvíjela se myšlenka jak dělat svou práci jinak – lépe. Jako sportovec rád dotahuje věci do konce a jako motorkář má rád věci, které jsou dotaženy do detailu. A to vše přenáší i do své práce. Jeho cílem je vytvořit tým lidí, kteří svou práci dělají opravdu rádi.

Kritik

Detailista

IT bezpečnost

Letadýlkový nadšenec

Zapomnětlivý

Test automatizace

Peter

Automation Bro

Peca je nejen technický guru, ale vždy se snaží energicky najít, prodiskutovat a vyřešit veškeré slabiny řešeného problému. Neřeší takové detaily jako Martin, ale rád hledá koncepční řešení. S Martinem pak dokážou bouřlivě diskutovat dlouhé hodiny nad každým projektem, což nám pomáhá dotahovat naši práci do nejmenších podrobností. Dokud do něj sypete dostatečné množství kvalitní kávy, podává výborné výkony.

Snílek

Milovnice čokolády

Organizátor

Happiness manažer

Lidské zdroje

Lenost

Veronika

Happiness Lady

Veru je plná života a má tu pravou „čchi” energii, kterou naše firma potřebuje. Nebojí se výzvy a do všeho jde po hlavě. Občas je drzá, ale kdo u nás není. Stará se o nás hezky. Hraje si s Martym, zajišťuje nám kávu a další mňamózní občerstvení. Veru je prostě člověk, který dělá naši práci vždy o něco lepší. Jo a je to kočka!

Mlsoun

Šprýmař

Týmový hráč

Pracovitý

Tanečník

Mo(u)drost

Marty

Firemní maskot

Modrý veverčák se ve firmě objevil tak nějak po haluzi. Je to člen týmu, který se na NEO CUPu stal dětským miláčkem. Když zrovna nekrade kolegům oříšky, tak se stará o náš Facebook, kde podle svých slov odvádí „nezastupitelnou práci”. Jeho koníčkem je škádlit všechny a všechno kolem sebe. No řekněte sami - můžete jej nemilovat?

Cíle & filozofie

Naším cílem je stát se centrem excelence v testování a dodávat našim klientům testerské služby na nejvyšší možné úrovni.

Martin Malaník, Test Specialist, SMARTEN DEFT

Naše filozofie
Martin Malaník, Test Specialist, SMARTEN DEFT

Říkají o nás

 • Jaromír Kohlíček

  Práce je rázem příjemnější, když víte, že se můžete spolehnout na vašeho obchodního partnera. Když víte, že váš software není pouze otestován, ale kdy se můžete plně spolehnout na výsledky z test reportu a víte, že vše funguje, jak má.

  Jaromír Kohlíček,

  CEO,

  Wish-Platform s.r.o.

 • Andrea Floh

  Testing is not just about checking the software after its implementation. Martin knows that and was involved in the whole implementation cycle. He asked the right question in the specification phase and thereby prevented mistakes upfront.

  Andrea Floh,

  IT Developer,

  ING-DiBa Austria

 • Ing. Peter TANUŠKA

  Spolupráca bola bezproblémová, dohodnuté termíny vždy dodržané, pomoc zo strany SMARTEN DEFT vysoko kvalifikovaná bez nutnosti dodatočnej komunikácie. Spoločnosť by som určite doporučil každému, kto potrebuje vytvoriť kvalitný software.

  Ing. Peter TANUŠKA,

  konateľ,

  GALN, s.r.o.

 • Dušan Hanzeľ

  Školení pro testery od Martina bylo pro mně výbornou přípravou pro testování webových aplikací. Široký rozsah a dobré příklady bylo to, co jsem potřeboval a k čemu jsem se ještě několik měsíců vracel při své práci. Děkuji.

  Dušan Hanzeľ,

  SW Tester,

  Huisman Konstrukce, s.r.o.

 • David Janota

  S Martinem jsme spolupracovali při realizaci školení a vše bylo naprosto perfektní, od komunikace přes prezentační schopnosti až po praktické zkušenosti. Martin je jednoznačně špičkový profesionál, na kterého se lze spolehnout.

  David Janota,

  QA director,

  CN Group CZ s.r.o.

Potřebujete otestovat váš software?

Podívejte se, jak testujeme

Jsme odborníci na slovo vzatí

Neustále se vzděláváme a zvyšujeme svou kvalifikaci

 • ISTQB Test Manager

 • ISTQB Agile Extension

 • SmartBear TestComplete

 • ISTQB Test Automation Engineer

 • ISTQB Foundation Level

SMARTEN DEFT na NEO CUP

Část toho, co z byznysu získáme, chceme vrátit společnosti. Proto jsme se rozhodli podporovat některý z dobročinných projektů. Měli jsme přitom jediný požadavek – musí to být projekt, který pomáhá lidem s problémy, které se prostě staly a tito lidé je nemohli nijak ovlivnit.

V roce 2016 jsme vybrali lokální projekt s názvem NEO CUP, který pomáhá předčasně narozeným dětem i jejich rodičům. Určitě navštivte jejich oficiální stránky www.neocup.cz pro bližší informace.

V roce 2017 tomu nebylo jinak a do turnaje jsme šli opět s týmem složený z kolegů a přátel. Náš Marty nemohl chybět, je to miláček náš i všech dětí na akci.

Turnaj jsme sice letos nevyhráli, ale opět to byl úžasný zážitek plný emocí a jsme rádi, že jsme naší účastí opět pomohli dobré věci.

Více informací najdete na www.neocup.cz

Ze života SMARTEN DEFT

Stále hledáme skvělé lidi

Máme rádi přátelskou atmosféru a pohodové prostředí k práci

 • Flexibilní pracovní doba

 • Důraz na podporu vzdělávání

 • Možnost práce z domova

 • Pohodlné parkování a klimatizované kanceláře

 • Skvělý šéf

Líbilo by se vám s námi pracovat? Napište nám na

pojdteknam@smartendeft.cz