Testování softwaru

Otestujeme váš software. Za méně času i peněz, než kdyby chyby hledal sám klient. Celou dobu přitom komunikujete s profesionálem – garantem vašeho projektu, který vám bude k ruce, když to budete potřebovat

Snižte riziko nespokojených uživatelů, vyhněte se právníkům důležitého klienta, testujte.

V 5 krocích vás seznámíme s tím, jak pracujeme

 • Seznámení

  Je to jako první rande. Zprvu se oťukáváme a zjišťujeme vaše očekávání a cíle. Pokud si budete přát, můžeme se dohodnout na mlčenlivosti, NDA je pro nás samozřejmostí.

  Až se poznáme, ujasníme si vaše další představy týkající se času, financí a dalších služeb. A když budete chtít, pomůžeme vám vyčíslit cenu za případné selhání aplikace.

 • Návrh služby

  V tomto kroku už musíme jít s kůží na trh sami. Představíme vám první návrh služby včetně seznamu jednotlivých kroků, časové a finanční náročnosti, požadavků na vás, výstupů i reportů.

  Necháme vám chvíli, abyste si promysleli, jestli do toho s námi půjdete. Pak nám zašlete připomínky, nebo se znovu sejdeme a dovysvětlíme si, co bylo nejasné.

  Je pro nás důležité přizpůsobit se vaším potřebám. Rozhodně vám nebudeme slibovat nereálné termíny a vnucovat nepotřebné služby.

 • Dohoda

  Začíná jít do tuhého, a proto vše stvrdíme podpisem. Vy budete mít jistotu, že dodáme službu v termínu, my zase, že to s námi myslíte vážně. Současně si také určíme kontaktní osoby na obou stranách.

 • Spolupráce

  Zklamaný partner je jeden z nejhorších pocitů, které můžeme zažít. Proto začneme okamžitě pracovat na snížení rizika selhání vašeho softwaru.

  Z předchozí dohody máme určenou četnost a způsob předávání informací, dále vás budeme podle plánu informovat o situaci. Službu vám můžeme dodat průběžně nebo najednou – podle toho, jak se dohodneme.

 • Lessons learnt

  V rámci lessons learnt budeme pozorovat váš byznys a produkt. Následně vám dodáme zpětnou vazbu o vašem software. Určitě nebudeme mluvit jen v superlativech, ale zmíníme i to, co by šlo udělat lépe.

Potřebujete otestovat váš software?

Podívejte se, jak testujeme

Co vám přinese spolupráce s námi?

 • Ověření kvality

  Díky nám zjistíte, v jaké stavu je váš software, a zároveň si ujasníte, jestli je pro vás spolupráce opravdu přínosná.

 • Důvěra v produkt

  Testováním zvýšíte důvěryhodnost svého produktu a snížíte riziko selhání při ostrém provozu a s ním spojených možných finančních i jiných ztrát.

 • Data k dalšímu využití

  Data získaná z testování můžete využít pro vaše budoucí rozhodování či při plánování nové strategie.

  Kromě jiného získáte také:

  1. Přehled odhalených chyb
  2. Dokumentaci naší práce
  3. Ekonomické přínosy

  A další data podle typu vašeho software.

 • Individuální přístup

  Je nám jasné, že každý partner má svá přání a potřeby, a proto navrhujeme služby s přidanou hodnotou, kterou oceníte. Škálováním pak upravíme jednotlivé kroky podle vás k úplné dokonalosti.

 • Zkušenosti

  Některé chyby často odhalíme ještě před začátkem vývoje. Víme, co funguje a přeneseme to i k vám.

 • Spolupráci

  K úspěchu míříme společně, protože z vaší spokojenosti plyne i ta naše.

 • Pohled zvenčí

  Na testovaný software se podíváme očima koncového uživatele. Každý má jiné potřeby, my je identifikujeme a využijeme při testování.

 • Konkurenční výhodu

  A časovou úsporu díky týmu testerů sdílejících informace a své zkušenosti.

Stále váháte? Sejděme se

Rozptýlíme vaše pochybnosti a navrhneme ideální řešení

Domluvit konzultaci